فرم ثبت نام

کابر گرامی، ضمن خوش آمد به شما، توجه تان را به موارد زیر جلب می نماییم.

۱- خدمات این وب سایت، معرفی شما به صنایع سینما و تئاتر، موسیقی و ورزش است تا افرادی که مستعد رشد و شکوفایی هستند به طور مستقیم به صاحبان صنایع فرهنگی، هنری و ورزشی معرفی شده و جذب بازار کار شوند. هر یک از شما قابلیت ستاره شدن و درخشیدن دارید.
این وب سایت امکان دیده شدن شما و رویت استعدهایتان توسط تهیه کنندگان و کارگردانان سینما و تئاتر، برگزار کنندگان کنسرت و حامیان مادی و معنوی خوانندگان و نوازندگان و نیز مدیران عامل و مربیان باشگاه های ورزشی را فراهم می نماید لذا در وارد کردن اطلاعات واقعی و دقیق خود نهایت دقت را به عمل آورید تا دسترسی به شما امکان پذیر باشد و مغایرت اطلاعات وارد شده با اطلاعات حقیقی موجب عدم پذیرش شما نگردد.
۲- در صورت مغایرت اطلاعات از معرفی افراد معذوریم.
۳- اطلاعات شما نزد ما محرمانه باقی میماند و صرفا” در موارد زیر استفاده خواهد شد.
* معرفی شما به صاحبان صنایع.
* دعوت از شما جهت حضور در رویدادهای مرتبط با این وب سایت.
* اطلاع رسانی آخرین اخبار مهم و مورد توجه شما مرتبط با فعالیت های وب سایت.
۴- از هنر در هر زمینه ای استعداد دارید، یک فیلم حداکثر ۶۰ ثانیه ای با فرمت های رایجِ موبایل، آپلود نمایید.

به عنوان مثال، کسانی که قصد بازیگر شدن دارند می بایست حداکثر ۶۰ ثانیه از بازی خود را فیلم برداری کرده یا افرادی که دارای سوابق تهیه و تولید در سینما، تئاتر یا موسیقی هستند می بایست حداکثر یک دقیقه در خصوص فعالیت حرفه ای جلوی دوربین صحبت کرده و ارسال نمایند یا به عنوان مثال، فردی که استعداد زیادی در فوتبال دارد، می بایست یک دقیقه از بازی و مهارتهای خود را در وب سایت بارگذاری نموده و ارسال نماید.

نکته مهم: در عکس و فیلم بارگذاری شده، نمی بایست هیچ گونه اطلاعات تماسی از قبیل تلفن، ایمیل، آیدی شبکه های اجتماعی و … وجود داشته باشد. لذا پروفایل افرادی که به هر نحوی در عکس یا فیلم ۶۰ ثانیه ای آنان، اطلاعات تماس وجود داشته باشد تایید نخواهد شد.

  • Date Format: YYYY slash MM slash DD
  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf, jpeg, jpg, jpeg, png, gif, jpg, jif, jif, jif, jfif, jfif, jfif, tiff, exif, exif, exif, mpo, mpo, mpo, pns, pns, pns, jps, jps, jps.
  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : mp4, mpeg, avi, wmv.
  • قوانین در اینجا

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .