بزرگترین پایگاه اینفلوئنسرهای کشور

اینفلوئنسر کیست؟

اینفلوئنسر به افراد شناخته شده و تاثیر گذاری گفته می شود که اکثراً در شبکه های اجتماعی مشغول به فعالیت بوده و جامعه هدف خاصی آنها را تحت عنوان فالوور پیگیری می نماید. با توجه به نفوذ هرچه بیشتر شبکه های اجتماعی در میان تمامی اقشار مختلف جامعه، افرادی هستند که در این شبکه های اجتماعی، در موضوعات مختلفی شروع به فعالیت نموده و سعی می کنند تا نگاه کاربران مورد نظر را به سوی خود جلب نمایند.
فعالیت این افراد بدین صورت است که سعی می کنند تا از زندگی روزمره خود عکس، فیلم و استوری و لایو گرفته و با این روش، شروع به جذب کاربران مختلف شبکه های اجتماعی نمایند. این فعالیت ها می تواند به صورت دغدغه های فرهنگی، سیاسی، ورزشی، هنری، اقتصادی و غیره باشد که تحت عناوین مختلف، از صفحات این افراد منتشر می گردد.
در این میان، گروهی از کاربران وجود دارند که بر اساس علایق و سلیقه شخصی خود، جذب اینگونه از مطالب و محتوای منتشر شده توسط افراد انتشار دهنده شده و در انتها، آنها را فالو می کنند.

 

اینفلوئنسر مارکتینگ چیست؟

راحت ترین تعریفی که در این راستا می توانیم به آن اشاره کنیم بدین صورت می باشد.
استفاده از اینفلوئنسر ها به عنوان ابزار بازاریابی را اصطلاحاً اینفلوئنسر مارکتینگ می گویند. به عبارت دیگر، هر زمان که برای تبلیغ محصولات خود و همچنین برندتان، به سراغ این افراد رفته و آنها بخواهید که شما را به فالوورهای خود معرفی نمایند، در این حالت شما از روش اینفلوئنسر مارکتینگ استفاده نموده اید.

 

نرخ تاثیرگذاری (Engagement rate) این روش بازاریابی چگونه محاسبه می گردد؟

یکی از مواردی که در فرایند اینفلوئنسر مارکتینگ بسیار حائز اهمیت می باشد آن است که صفحات افراد موثر، دارای چه میزان نرخ تاثیر گذاری می باشد؟

یکی از موارد جالبی که می توان به آن اشاره نمود، نرخ تاثیرگذاری بالایی است که در میان افراد موثر زیر ۵۰۰ هزار فالوور وجود دارد که در برخی شرایط، می توان مشاهده نمود که میزان اثر گذاری در صفحات این افراد، حتی از افراد سلبریتی و افراد موثر بالای ۵۰۰ هزار فالوور نیز بیشتر می باشد.
در این شرایط به این نکته خواهیم رسید که میزان بازگشت از سرمایه (ROI) در هنگام استفاده از اینفلوئنسر های زیر ۵۰۰ هزار فالوور، بسیار بیشتر و مناسب تر از دیگر موارد می باشد.

ستاره باش با هدف ایجاد فضایی ایمن برای شما کاربران گرامی که نیاز به دیده شدن دارید، اقدام به شناسایی اینفلوئنسرهای معتبر و فعال شبکه های اجتماعی نموده است. بدین منظور مشخصات پیج این عزیزان در دسترس شما قرار گرفته است و پس از بررسی می توانید با تعرفه ای ارزانتر اقدام به معرفی خود نمایید. قابل ذکر اینکه مشخصات ستارگان موفق در پیج اینفلونسرها نیز درج خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.