کاربر گرامی، ضمن خوش آمد به شما، توجه تان را به موارد زیر جلب می نماییم.

ستاره باش، تولید کننده آثار هنری نیست و صرفا” افراد دارای استعداد را به تهیه کنندگان آثار، کارگردانان و باشگاه های ورزشی معرفی می نماید.

۱- خدمات این وب سایت، شامل معرفی شما عزیزان به صنایع سینما و تئاتر، موسیقی و ورزش است تا افرادی که مستعد رشد و شکوفایی هستند به طور مستقیم به صاحبان صنایع فرهنگی، هنری و ورزشی معرفی شده و جذب بازار کار شوند. هر یک از شما قابلیت ستاره شدن و درخشیدن دارید.
این وب سایت امکان دیده شدن شما و رویت استعدهایتان توسط تهیه کنندگان و کارگردانان سینما و تئاتر، برگزار کنندگان کنسرت و حامیان مادی و معنوی خوانندگان و نوازندگان و نیز مدیران عامل و مربیان باشگاه های ورزشی را فراهم می نماید لذا در وارد کردن اطلاعات واقعی و دقیق خود نهایت دقت را به عمل آورید تا دسترسی به شما امکان پذیر باشد و مغایرت اطلاعات وارد شده با اطلاعات حقیقی موجب عدم پذیرش شما نگردد.
۲- در صورت مغایرت اطلاعات از معرفی افراد معذوریم.
۳- اطلاعات شما نزد ما محرمانه باقی میماند و صرفا” در موارد زیر استفاده خواهد شد.
* معرفی شما به صاحبان صنایع.
* دعوت از شما جهت حضور در رویدادهای مرتبط با این وب سایت.
* اطلاع رسانی آخرین اخبار مهم و مورد توجه شما مرتبط با فعالیت های وب سایت.
۴- از هنر در هر زمینه ای استعداد دارید، یک فیلم حداکثر ۶۰ ثانیه ای با فرمت های رایجِ موبایل، آپلود نمایید.
۵- پروفایل شما پس از بارگذاری (غیر از اطلاعات تماس) به نمایش گذاشته خواهد شد.

به عنوان مثال، کسانی که قصد بازیگر شدن دارند می بایست حداکثر ۶۰ ثانیه از بازی خود را فیلم برداری کرده یا افرادی که دارای سوابق تهیه و تولید در سینما، تئاتر یا موسیقی هستند می بایست حداکثر یک دقیقه در خصوص فعالیت حرفه ای جلوی دوربین صحبت کرده و ارسال نمایند یا به عنوان مثال، فردی که استعداد زیادی در فوتبال دارد، می بایست یک دقیقه از بازی و مهارتهای خود را در وب سایت بارگذاری نموده و ارسال نماید.

نکات مهم:

۱ – در عکس و فیلم بارگذاری شده، نمی بایست هیچ گونه اطلاعات تماسی از قبیل تلفن، ایمیل، آیدی شبکه های اجتماعی و … وجود داشته باشد. لذا پروفایل افرادی که به هر نحوی در عکس یا فیلم ۶۰ ثانیه ای آنان، اطلاعات تماس وجود داشته باشد تایید نخواهد شد.
۲ – تایید اطلاعات شما و حضور در وب سایت صرفا” منوط به رعایت دستور العمل های فوق می باشد. در صورتی که فیلم یا عکس شما، ارتباطی به درخواست شما نداشته باشد، پروفایل شما تایید نخواهد شد. به عنوان مثال اگر درخواست بازیگری دارید، حتما می بایست فیلمی از خود در حال بازی یا نمایش آپلود کرده باشید.
۳ – هزینه ثبت نام و حضور در پبلفرم setarehbash.com به منظور دیده شدن توسط صاحبان کسب و کارهای فرهنگی و هنری با هدف اشتغال زایی و معرفی هنرمندان مستعد به جامعه فرهنگی و هنری، دویست هزار تومان می باشد. لازم به ذکر است پس از بارگذاری اطلاعات و پرداخت هزینه ثبت نام، وجه پرداختی به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد.
۴ – ثبت نام کنندگانی که هزینه ثبت نام را پرداخت کرده باشند ولی اطلاعات ارسالی آنان مطابق با استانداردهای بیان شده در این وب سایت نباشد، تایید نخواهند شد. بدیهی است این دسته از کاربران می توانند درخواست بازبینی خود را به ایمیل support@setarehbash.com ارسال نمایند. در این حالت، راهنمایی های لازم جهت  طی مراحل ثبت نام مجدد آنان صورت خواهد پذیرفت.
۵ – کاربران می بایست پیش از ثبت نام و پرداخت وجه، قوانین و مقررات وب سایت را به دقت مطالعه و تایید نمایند. در غیر این حالت و در صورت عدم رعایت استانداردهای ثبت نام و حضور در ستاره باش، این مجموعه هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت و فرد ثبت نام کننده حق هر گونه اعتراضی را از خود سلب می نماید.
۶ – بارگذاری مخدوش عکس و فیلم، ورود اطلاعات اشتباه و یا ناقص، استفاده از الفاظ یا عبارات خارج از شئونات و سایر اعمالی که خارج از استانداردهای وب سایت ستاره باش و شئونات اسلامی و عرف جامعه باشد، مانع تایید ثبت نام خواهد شد.

  • Date Format: YYYY slash MM slash DD
  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf, jpeg, jpg, jpeg, png, gif, jpg, jif, jif, jif, jfif, jfif, jfif, tiff, exif, exif, exif, mpo, mpo, mpo, pns, pns, pns, jps, jps, jps.
  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : mp4, mpeg, avi, wmv.
  • قیمت: 200,000 تومان
  • قوانین در اینجا

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .