کاربر عزیز، در ابتدا ورود شما را به این وب سایت خوش آمد می گوییم.
در نظر داشته باشید عضویت و استفاده از امکانات این وب سایت تابع شرایط و قوانینی است که به شرح زیر به اطلاع شما می رسد.

۱- مراحل ثبت نام در این وب سایت با انتخاب علاقه مندی مورد نظر در وب سایت “ستاره باش” ،  وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، استان و شهر محل سکونت، تلفن همراه و آدرس ایمیل و … می باشد. در صورت وارد نمودن هر گونه اطلاعات شخصی خلاف واقع، ثبت نام صورت گرفته مورد تایید قرار نمی گیرد.
۲- بارگذاری فیلم و عکس می بایست دارای شرایط زیر باشد:
* عکس برای آقایان و بانوان محترم می بایست مطابق با شئونات اسلامی باشد.
* فیلم های بارگذاری شده می بایست بدون ذکر نام و نام خانوادگی و یا هرگونه اطلاعات تماسی از قبیل تلفن، ایمیل و … باشد.
* طول مدت فیلم از یک دقیقه نمی بایست بیشتر باشد.
* حجم فیلم بارگذاری شده می بایست زیر ۱۰ مگابایت باشد.
۳- ثبت نام و ارسال اطلاعات دلیلی بر تایید کاربر از سوی مدیران وب سایت نمی باشد.
۴- مطابق با رسالت فرهنگی وب سایت www.setarehbash.com در صورتی که کاربری به پروژه ای معرفی شد، مسئولیت ادامه یا عدم ادامه همکاری میان کاربر و پروژه (کارفرما) به عهده طرفین بوده و بلافاصله پس از معرفی کاربر به کارفرما، هرگونه مسئولیتی از این وب سایت ساقط می شود.
۵- کاربران پس از پذیرش توسط کارفرمایان و یا انتخاب کارفرمایان توسط خود کاربران، مبلغی را به عنوان حق معرفی فرصت شغلی فرهنگی، به وب سایت پرداخت می نمایند که این پرداخت به منزله موافقت کاربر و کارفرما با افشای اطلاعات تماس (ایمیل و تلفن همراه) به هر یک از طرفین می باشد.
۶- هر فرد می‌تواند حداکثر ۳ ثبت نام به نام خود در زمینه های مختلف در وب سایت “ستاره باش” داشته باشد.
۷- پس از ثبت نام، نام کاربری شما ایمیلتان خواهد بود و رمز عبور به همراه لینک ورود به حساب کاربری به ایمیل وارده توسط خودتان اراسل خواهد شد. بدیهی است پس از تایید حساب کاربری از سوی مدیران وب سایت، اولین ورود شما به پنل کاربری به منزله ثبت نام قطعی شما بوده و اظهار می نمایید که ایمیل وارد شده متعلق به خودتان می باشد.
۸- حق امتیاز کلیه خدمات این سایت برای مالک آن محفوظ بوده و کلیه خدمات ارائه شده زیر نظز موسسه فرهنگی هنری پارس وندانت دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد. بدیهی است هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخشی یا کل خدمات غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.
۹- اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی رمز عبور و لینک ورود به پنل کاربری از سوی ستاره باش به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود.
۱۰ – به درخواست های خارج از چهارچوب فعالیت های فرهنگی این وب سایت، ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۱۱- کاربری که قوانین و مقررات این وب سایت را رعایت ننماید از لیست کاربران مورد تایید خارج شده و خدماتی به ایشان ارائه نخواهد شد.
۱۲- کاربرانی که سن آنان زیر ۱۸ سال تمام می باشد می بایست از والدین خود رضایت محضری داشته باشند.
۱۳- در عکس و فیلم بارگذاری شده، نمی بایست هیچ گونه اطلاعات تماسی از قبیل تلفن، ایمیل، آیدی شبکه های اجتماعی و … وجود داشته باشد. لذا پروفایل افرادی که به هر نحوی در عکس یا فیلم ۶۰ ثانیه ای آنان، اطلاعات تماس وجود داشته باشد تایید نخواهد شد.
۱۴- تایید اطلاعات شما و حضور در وب سایت صرفا” منوط به رعایت دستور العمل های فوق می باشد. در صورتی که فیلم یا عکس شما، ارتباطی به درخواست شما نداشته باشد، پروفایل شما تایید نخواهد شد. به عنوان مثال اگر درخواست بازیگری دارید، حتما می بایست فیلمی از خود در حال بازی یا نمایش آپلود کرده باشید.
۱۵- هزینه ثبت نام و حضور در پبلفرم setarehbash.com به منظور دیده شدن توسط صاحبان کسب و کارهای فرهنگی و هنری با هدف اشتغال زایی و معرفی هنرمندان مستعد به جامعه فرهنگی و هنری، دویست هزار تومان می باشد. لازم به ذکر است پس از بارگذاری اطلاعات و پرداخت هزینه ثبت نام، وجه پرداختی به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد.
۱۶- ثبت نام کنندگانی که هزینه ثبت نام را پرداخت کرده باشند ولی اطلاعات ارسالی آنان مطابق با استانداردهای بیان شده در این وب سایت نباشد، تایید نخواهند شد. بدیهی است این دسته از کاربران می توانند درخواست بازبینی خود را به ایمیل support@setarehbash.com ارسال نمایند. در این حالت، راهنمایی های لازم جهت  طی مراحل ثبت نام مجدد آنان صورت خواهد پذیرفت.
۱۷- کاربران می بایست پیش از ثبت نام و پرداخت وجه، قوانین و مقررات وب سایت را به دقت مطالعه و تایید نمایند. در غیر این حالت و در صورت عدم رعایت استانداردهای ثبت نام و حضور در ستاره باش، این مجموعه هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت و فرد ثبت نام کننده حق هر گونه اعتراضی را از خود سلب می نماید.
۱۸- بارگذاری مخدوش عکس و فیلم، ورود اطلاعات اشتباه و یا ناقص، استفاده از الفاظ یا عبارات خارج از شئونات و سایر اعمالی که خارج از استانداردهای وب سایت ستاره باش و شئونات اسلامی و عرف جامعه باشد، مانع تایید ثبت نام خواهد شد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
– ستاره باش به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
– ستاره باش از اطلاعات ضخصی کاربران تنها در موارد زیر استفاده می نماید:
۱- معرفی کاربران جویای فرصت شغلی فرهنگی هنری ورزشی به کارفرمایان یا پروژه ها در صورت رضایت دو طرف به صورت همزمان.
۲- ارسال ایمیل های خبرنامه ای و اطلاع رسانی با محتوای فعالیت و خدمات ارائه شده در وب سایت ستاره باش، اخبار و رویدادها و سایر موارد لازم به تشخیص وب سایت ستاره باش در چهارچوب خدمات وب سایت.
– ستاره باش متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت www.setarehbash.com ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
– همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات وب سایت ستاره باش، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط ستاره باش جزئی از دارای های معنوی ما محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار وب سایت ستاره باش است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ما محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط وب سایت ستاره باش و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار ستاره باش است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، خدمات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت وب سایت ستاره باش و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای وب سایت ستاره باش محفوظ است.
در صورت استفاده از هر یک از خدمات ستاره باش، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

با سپاسی صمیمانه از کلیه عزیزانی که با رعایت قوانین و مقررات فوق، ما در پیشبرد این فعالیت فرهنگ و هنری حمایت می نمایند.
وب سایت www.setarehbash.com